Kouzla | Heroes 2 CZ

Kouzla


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 69

 

Kouzla a dovednosti hrdinů je sesílat jsou nedílnou součástí Heroes II. Než budeš moci seslat své první kouzlo, budeš potřebovat knihu kouzel a Věž kouzel. Ve Věžích kouzel se budeš učit novým kouzlům a magicky méně zdatní hrdinové si zde budou moci koupit knihu kouzel. Aby hrdina mohl sesílat kouzla 3. a vyšší úrovně, musí ovládat druhotnou dovednost Rozum.

 

Na seslání každého kouzla je potřeba určité množství many. Přesné množství je uvedeno u názvu každého kouzla v knize kouzel. Seslání kouzla je velice jednoduché - stačí kliknout na ikonu příslušného kouzla v knize kouzel. Pokud nad stejnou ikonou podržíš pravé tlačítko myši, objeví se okno se základními informacemi o daném kouzle. Stránky v knize kouzel může obracet kliknutím na její levý a pravý horní roh. Záložka označená "OPUSŤ" slouží k opuštění knihy bez seslání jakéhokoliv kouzla. Dvě záložky s obrázky koně a meče slouží k přepínání mezi cestovními (kůň) a bojovými (meč) kouzly.

 

Bojová kouzla můžeš seslat pouze během bitvy a cestovní zase pouze na hrací ploše. Nacházíš li se na hrací ploše, můžeš získat přibližnou představu o zbývající maně svých hrdinů ze zelených sloupců u jejich ikony vpravo. Na obrazovce jednotlivých hrdinů a na modré záložce v knize kouzel je pak již uvedena její přesná hodnota. Ztracenou manu můžeš obnovit tak, že začneš nové kolo ve městě s Věží kouzel nebo samovolně během času (1 bod za den).

 

Doplnit seznam na odkazy

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm