Heroes of Might and Magic CZ

 

Heroes of Might and Magic 5 Logo

 

Heroes of Might and Magic V je pátým pokračováním slavné počítačové fantasy herní série Heroes of Might and Magic. Vývoje se ujal ruský tým Nival Interactive, pod dohledem francouzského vydavatele Ubisoftu. Hra vyšla v květnu 2006 (přesněji 19.5.) a v ČR až 6.6.2006. Distributorem hry se v ČR stala společnost CD Projekt, která vydávala i předchozí dva díly, a hra se prodává kompletně v češtině včetně profesionálního dabingu. Později byly vydány dva datadisky: Hammers of Fate a Tribes of the East.

 

 

Legenda


Suroviny

ZlatoZlato, DřevoDřevo, KamenKamen, KrystalKrystal, DrahokamDrahokam, SíraSíra, RtuťRtuť

 

Schopnosti

Útok Útok, Obrana Obrana, ŠkodyŠkody, Zkušenost za zabitíZkušenost, PřírůstekPřírůstek, Síla kouzel Síla kouzel, Vědomosti Vědomosti

ŽivotŽivot, IniciativaIniciativa, StřelyStřely, PohyblivostPohyblivost, SílaSíla, Morálka Morálka, Štěstí Štěstí, Mana Mana

 

Magické škody

Magický elementál: VzduchMagický elementál: Vzduch, Magický elementál: ZeměMagický elementál: Země
Magický elementál: OheňMagický elementál: Oheň, Magický elementál: VodaMagický elementál: Voda

 

Ovládání magických dovedností

Při seslání kouzla se často jeho účinek odvíjí od ovládání dané magické školy sesílatele, hrdiny nebo jednotky. To je reprezentováno následujícími ikonami:

Žádné Žádné

Základní Základní

Lepší Lepší

Expertní Expertní

Příklad: Kouzlo Spravedlivá moc je z magie světla a zvyšuje útok cíle. Pokud sesílatel kouzla nemá žádnou znalost dovednosti Magie světla, poté zvýší kouzlo útok o 3. Nicméně pokud má expertní úroveň v Magii světla, tak kouzlo zvýší útok cíle o 12.

 

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm