Moc je právo - Kampaň | Heroes 4: Gathering Storm CZ

Moc je právo


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 57

 

Brash a arogantní Dogwoggle vyrazili pátrat po legendární Tygří zbroji a Tygří helmě, ani ne tak proto, aby získali moc, ale kvůli vznešenému vzhledu, o který by se právě oblečení mělo postarat. Původně rychlá návštěva hospody T.R. se protáhla do chvíle, kdy zdejšímu barmanovi došly všechny dlouhé i krátké příběhy. Dogwoggle byl schopný si zapamatovat, že Tygří zbroj a helma jsou v rukou tří bratrů, kteří ovládají tři nedaleká království.

 

Neočekávaná výhra


Popis scénáře

Získej část Tygří zbroje od Adrama Blacksworda. Hrdina Dogwoggle se spolu s první částí Tygří zbroje přenese do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 18. úroveň.

Popis mapy

Adram Blacksword, nejbližší ze všech tří šílených bratrů, má první část Tygří zbroje. Dogwoggle ji musí získat od rytíře, který se zajímá spíše o lovení berserkerů a sbírání harpyjích lebek než o panování ve svém království.

 

Ztracené spojenectví


Popis scénáře

Porazit Carsase Blacksworda a získat náprsní krunýř Tygří zbroje. Hrdina Dogwoggle, Mrazivé kladivo a náprsní krunýř Tygří zbroje se přenesou do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 28. úroveň.

Popis mapy

I když je nyní vyzbrojený Mrazivým kladivem, Dogwoggle vyhledává pomoc několika nekromantů, aby mu pomohli najít náprsní krunýř Tygří zbroje. Druhý bratr, Carsas Blacksword, byl poslední, kdo ho nosil.

 

Neobčanská válka


Popis scénáře

Dogwoggle musí najít Tygří helmici, kterou Pratlan schoval. Dogwoggle a sada Tygří zbroje se přenesou do konečné kampaně. Na této mapě není žádné omezení úrovně.

Popis mapy

Dogwoggle je nyní vyzbrojen Mrazivým kladivem a náprsním krunýřem Tygří zbroje. Musí najít poslední kus sady artefaktu Tygří zbroje, který se jmenuje Tygří helmice.

 

Závěr


Poté, co se probojoval skrz občanskou válku, vkročil do sopečných pustin osvobozených od útlaku a porazil bratry Blackswordovy, se může Dogwoggle vrátit ke svým přátelům do Devonshiru se svou nově získanou Tygří zbrojí, která nejenom že vypadá dobře, ale navíc se skvěle hodí k jeho vyšňořenému Mrazivému kladivu. Hexis nebude mít žádnou šanci!

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm