Meč zkázy - Kampaň | Heroes 3: Armageddon's Blade CZ

Meč zkázy


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 10

 

Catherinin výpad


Catherinin výpad

Popis scénáře:

Catherine musí porazit všechny nepřátele, jinak Erathie bude zaplavena pekelnými bojovníky. Pokud Catherine zemře, vše bude ztraceno a ďáblové z Eeofolu lehce zvítěží. Catherine může postoupit maximálně na 18. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Lesní stíny


Lesní stíny

Popis scénáře:

Gelu musí porazit všechny nepřátele v této oblasti, nejlepší taktikou je partyzánská válka. Gelu je jediný vůdce tohoto scénáře, bez něj je vše ztraceno. Gelu může postoupit maximálně na 12. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Hledání armageddonu


Hledání armageddonu

Popis scénáře:

Xeron musí najít a získat artefakty Meč pekelného ohně, Krunýř pekelné síry a Štít zatracence. Když Xeron zahyne, naděje Eeofolu zahynou společně s ním. Xeron může postoupit maximálně na 12. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Stvořitel utrpení


Stvořitel utrpení

Popis scénáře:

Xeron musí najít hlavního kováře Khazandara a přinutit ho, aby vytvořil Meč zkázy. Když Xeron zahyne, vše je ztraceno. Xeron může postoupit maximálně na 24. úroveň.

 

 

Návrat krále


Návrat krále

Popis scénáře:

Roland musí porazit armádu démonů, která táboří na druhé straně Velkého jezera. Pokud Roland zemře, všechni vojáci se rozprchnou a bitva bude ztracená. Roland může postoupit maximálně na 24. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Kudla v zádech


Kudla v zádech

Popis scénáře:

Gelu musí porazit armádu Eeofolu a zablokovat ji veškeré ústupové cesty. Pokud Gelu zemře, vše je ztraceno. Gelu může postoupit maximálně na 24. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Zabít hrdinu


Zabít hrdinu

Popis scénáře:

Catherine, Roland, Gelu musí společnými silami porazit ďábelského Xerana. Pokud někdo z nich zahyne, mise bude ztracena. Catherine, Roland a Gelu mohou postoupit maximálně na 36. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Okraj zapomnění


Skálagryfů

Popis scénáře:

Máš 60 dní na to, aby Gelu přinesl Meč zkázy do hlavního města Eeofolu. Musí to stihnout dříve, než král Luciferovi přijedou na pomoc Tyrani z podzemních kobek. Catherine, Roland a Gelu nesmí při misi zahynout.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm