Drakobijce - Kampaň | Heroes 3: Armageddon's Blade CZ

Drakobijce


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 45

 

Krystaloví draci


Krystaloví draci

Popis scénáře:

Abys prošel zkouškou, musíš zabít krystalové draky. Pokud draky nezabiješ do dvou měsíců, nemůžeš se stát Drakobijcem. Dracon si do dalšího scénáře kromě Prstenu diplomata přenáší i svoje schopnosti, kouzla, zkušenosti a oddíly bojovníků, které mu zůstanou. Jeho postup je omezen na osmou úroveň.

 

 

Rezaví draci


Rezaví draci

Popis scénáře:

Oblast napadli Rezaví draci a znemožnili práci v dolech. Obsaď do šesti měsíců všechny doly, ale nesmíš ztratit Dracona nebo tvůj úkol skončí. Dracon si do dalšího scénáře přenáší schopnosti, kouzla a zkušenosti. V tomto scénáři lze postoupit maximálně na 24. úroveň.

 

 

Pohádkoví draci


Pohádkoví draci

Popis scénáře:

Během 6-ti měsíců musíš vypátrat a zlikvidovat všechny Pohádkové draky v této oblasti. Pokud Dracon zemře, vše bude ztraceno. Dracon může postoupit maximálně na 24. úrovně a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Azuroví draci


Azuroví draci

Popis scénáře:

Jestli chceš získat věčnou slávu, musíš během 6-ti měsíců vyhledat obrovské Azurové draky. Jakmile se ti podaří zabít toto staré zvíře, staneš se obdivovaným drakobijcem. Nezdar znamená smrt Dracona a věčný cejch pošetilého dítěte.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm