Sekni a rozsekej - Kampaň | Heroes 3: Shadow of Death CZ

Sekni a rozsekej


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 11

 

Rozbíjení lebek


Rozbíjení lebek

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Crag Hack získat od barbara Barshona Helmici z lebky, kterou po něm požaduje Sandro. Pokud Crag Hack zemře v boji, tvá mise končí. Crag Hack může postoupit maximálně na 10. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příštího scénáře.

 

 

Černá ovce


Černá ovce

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musíš získat Černý meč mrtvého rytíře od Temného rytíře Marzetha. Pokud Crag Hack zahyne v boji, scénář končí. Crag Hack může postoupit na 15. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příštího scénáře.

 

 

Koš v ruce


Koš v ruce

Popis scénáře:

Pro výhru tohoto scénáře musí Crag Hack získat Hrudní koš od jednoho z Lichů, kteří se nacházejí ve Ferriských bažinách. Pokud Crag Hack zemře v boji, tvá mise končí. Crag Hack může postoupit maximálně na 20. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příštího scénáře.

 

 

Vykrádač hrobů


Vykrádač hrobů

Popis scénáře:

Abys vyhrál celou kampaň, musíš získat ztracený artefakt Štít škeblící se mrtvoly od nekromancerského kultu Ruka smrti. Pokud Crag Hack zemře v boji, tvé tažení končí. Crag Hack může postoupit maximálně na 25. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příští kampaně.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm