Bezbožná aliance - Kampaň | Heroes 3: Shadow of Death CZ

Bezbožná aliance


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 11

 

Sklizeň


Sklizeň

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog porazit nekromancery, kteří zpustošili tuto část Erathie. Pokud Yog zemře, scénář končí. Yog může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do dalšího scénáře.

 

 

Získání legie


Získání legie

Popis scénáře:

Pro vítěžství v tomto scénáři musí Crag Hack najít všechny artefakty, které tvoří Sochu Legií, a přinést je do města Hartferd. Pokud Crag Hack zemře v boji, scénář končí. Crag Hack může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

 

Hledání vraha


Hledání vraha

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš porazit všechny nekromancery v této oblasti. Pokud Gelu zemře v boji, scénář končí. Gelu může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

 

Konečný mír


Konečný mír

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš porazit lorda Fayetteho. Pokud Gem zemře v boji, scénář končí. Gem může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

 

Odhalená tajemství


Odhalená tajemství

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog a Crag Hack porazit všechny nekromancery. Pokud některý z nich zemře v boji, scénář končí. Yog a Crag Hack mohou postoupit na 33. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

 

Vykonavatelé pomsty


Vykonavatelé pomsty

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš dobýt hrad Crypthome. Pokud Gem a Gelu zemřou v boji, scénář končí. Gem a Gelu mohou postoupit na 33. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

 

Sandrův hněv


Sandrův hněv

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš rozdrtit všechny invazní armády. Pokud Sandro zemře v boji, scénář končí. Sandro může postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

 

Invaze


Invaze

Popis scénáře:

Pro vítěžství tohoto scénáře musíš porazit hraničáře a barbary, kteří bojují proti Sandrovi a jeho nemrtvým vojskům. Pokud Sandro zemře v boji, scénář končí. Sandro může postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

 

Snaž se, hledej


Snaž se, hledej

Popis scénáře:

Pro výhru tohoto scénáře musí Gem a Gelu najít Sandály svatého, Helmu nebeského osvícení a Blankytýn náhrdelník blaženosti. Pokud některý z nich zemře v boji, končíš. Mohou postoupit maximálně na 37. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

 

Barbarští bratři


Barbarští bratři

Popis scénáře:

Abys vyhrál, musí Crag Hack a Yog najít Meč práva, Zázračné brnění a Lví štít odvahy. Pokud některý z nich zemře v boji, končí. Mohou postoupit na 37. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

 

Unie


Unie

Popis scénáře:

Pro výhru tohoto scénář, musíš porazit všechny nekromancery a vytvořit Andělskou alianci. Pokud některý z hlavních hrdinů zemře v boji, scénář končí. Hrdinové mohou postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do příštího scénáře.

 

 

Pád Sandra


Pád Sandra

Popis scénáře:

Abys vyhrál celou kampaň, musíš porazit Sandra a všechny jeho přisluhovače. Pokud některý z tvých hlavních hrdinů bude poražen, nebo svůj úkol nesplníš do čtyř měsíců, celé tažení končí.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm