Začínáme | Heroes 3 CZ

Začínáme


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 10

 

Hlavní Menu


Hlavní Menu

NEW GAME (N)

Zvolte pro start nové hry od začátku. Klepnutí na toto tlařítko vás přenese do nabídky nové hry, odkud si můžete zvolit scénáč jednoho hráče, více hráčů nebo kampaň.

LOAD GAME (L)

Když jste již hrál Heroes III, mohl jste si rozehranou partii uložit. Zvolte si tuto možnost, pokud chcete pokračovat v dříve uložené hře.

HIGH SCORE (H)

Když dokončíte jeden scénáč nebo kampaň, dostanete skóre podle vašeho výkonu. Klepněte na toto tlačítko, abyste zobrazil seznam nejvyšího skóre.

CREDITS (C)

Klepněte na toto tlačítko, abyste viděl seznam osob, které jsou zodpovědné za hru Heroes III.

QUIT (ESC)

Klepnutím na toto tlačítko ukončíte program a vrátíte se do Windows.

 

 

Nová hra


Nové Hra

 

Single Scenario

Klepněte na toto tlačítko, abyste zahájil jeden scénář. Jednotlivé scénáře se odehrávají na jedné mapě proti počítači a jsou dokončeny splněním sady podmínek mise.

Multiplayer

Heroes III můžete hrát proti jiným lidským hráčům po internetu, jiných sítích nebo na jednom počítači. Toto tlačítko stiskněte, abyste zobrazil Multiplayer Game

Campaign

Zvolte toto tlačítko, abyste zobrazil výběr her kampaně. Kampaně jsou spojené scénáře naznačující atmosféru delších příběhů.

Tutorial

Speciální výukový scénář byl vytvořen, aby vám pomohl naučit se hru. Chcete-li jej hrát, klepněte na toto tlačítko. Během hry musíte nahlížet do online výukového průvodce.

Back

Klepnutím na toto tlačítko se vrátíte do hlavní nabídky.

 

 

 

Odkazy


Hra

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm