Nevyzpytatelnost osudu - Kampaň | Heroes 3: Armageddon's Blade CZ

Nevyzpytatelnost osudu


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 11

 

Ztracený na moři


Ztracený na moři

Popis scénáře:

Sir Christian musí město, které se nachází v jihovýchodní části ostrova, povýšit na Hlavní město. Pokud při tomto úkolu Christian zahyne, vše je ztraceno. Christian může postoupit na 8. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Konec vyjednávání


Konec vyjednávání

Popis scénáře:

Sir Christian musí porazit všechny nepřátele, během bojů nesmí zemřít. K tomuto úkolu se mu povedlo získat jednoho spojence, který má malý hrad v severozápadní části ostrova. Christian může postoupit na 16. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Všude jsou piráti


Všude jsou piráti

Popis scénáře:

Sira Christiana čeká obtížný úkol - musí obsadit všechny nepřátelské hrady a města na ostrovech a porazit všechny nepřátelské hrdiny. Během bojů nesmí zemřít. CHristian může postoupit maximálně na 24. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

 

Pospěš si a čekej


Pospěš si a čekej

Popis scénáře:

K výhře tohoto scénáře stačí splnit jen 1 podmínku - Sir CHristian musí zůstat naživu 4 měsíce. Během této doby bude čelit nepřetržitým útokům pirátů, kteří se proti němu spojili. Pokud Sir Christian zemře, hra končí.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm