Zrození Barbara - Kampaň | Heroes 3: Shadow of Death CZ

Zrození Barbara


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 67

 

Na útěku


Na útěku

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog utéci z Bracady a dobýt Krewlodské město Groa. Pokud Yog padne v boji, nebo do 5 měsíců nedobude Groa, scénář končí. Yog může postoupit na 9. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příštího scénáře.

 

 

Setkání


Setkání

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog dobýt Ulgak, hlavní město Krewlodu. Tam nabídne své služby vévodovi Winstonu Boragusovi. Pokud Yog zemře v boji, scénář končí. Yog může postoupit na 15. úroveň, ale do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

 

Těžký začátek


Těžký začátek

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog odnést Sandály svatého a Zázračné brnění Alendoře. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některou část Andělské aliance, scénář končí. Yog může postoupit maximálně na 18. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

 

Falor a Terwen


Falor a Terwen

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog odnést Blankytýn náhrdelník blaženosti a Lví štít odvahy Falorovi a Terwenovi. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některý artefakt, scénář končí. Yog může postoupit na 21. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

 

Vracející se do Bracady


Vracející se do Bracady

Popis scénáře:

Abys vyhrál tažení, musí Yog odnést Helmu nebeského osvícení a Meč práva Belegovi a Orrukovi. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některý artefakt, scénář končí. Yog může postoupit maximálně na 25. úroveň a své zkušenosti, a schopnosti a kouzla si přenáší do další své kampaně.

 

 

 

Odkazy


Kampaň

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm