Akademie - Frakce | Heroes 7 CZ
Heroes 7 › Frakce

Akademie


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 10

 

Akademie - Hrad

 

 

Akademie - symbolČarodějové jsou hrdými hledači vědění a krotitelé přirozeného řádu věcí. Nadevše si cení znalostí a výzkumu. Jejich největší slabinou je ochota jej hledat v místech - a pomocí způsobů -, o kterých je možná lepší se nezmiňovat. Soutěživý v oblasti mysli, požitkářští a politicky upjatí, mohou jiným rasám připadat arogantní až povýšení.

Prvním královstvím magie byla konfederace Sedmi měst založená následovníky Sar-Elama, Sedmého draka, v jižních pouštích Thallanu. Města měla původně sloužit jako místa, kde mohla být magie nerušeně studována.

Během Války Krvavého měsíce se Čarodějům podařilo dosáhnout jejich zřejmě největšího úspěchu, stvoření Skřetů. Skřetí úderné jednotky se staly rozhodujícími zbraněmi ve válce s Démony, zvrátily její průběh a zachránily celý Ashan před zničením. Následně vytvořili Rudí Čarodějové z Domu Chiméry Zvířecí lid, plejádu hybridních druhů stvořených vystavením lidí a různých zvířat vlivům mocných uzlů krystalizované dračí krve.

Po válce byli Skřeti a Zvířecí lid používáni jako pracovní síla, služebníci, stráž či hračky. Rozhořčení nad svým zotročením, prohlásily se tyto nové národy za svobodné a nezávislé na svých čarodějných pánech. Svou svobodu si nakonec vydobyly po dlouhém a krvavém povstání.

Ve strachu z neustále rostoucího počtu Nekromantů z domu Eterna a jejich moci, vyvolaly zbylé školy magie, vedené domy Anima a Materia, rozsáhlou perzekuci sahající od zabavování majetku, přes vyhnanství, až po velkolepě pojaté veřejné popravy. Měli za to, že to postačí k vyřešení jejich problému.

Mílily se. Za podpory svých spojenců ve vyhnanství vyvolali spřízněnci Nekromantů uvnitř Sedmi měst vzpouru. Občanská válka pak navždy změnila hranice říše Čarodějů. Ve smutku ze ztráty svého "zlatého věku" pojmenovali čarodějové svůj nový domov Stříbrná města.

Akademie - Džin

 

 

Vlastnosti


Metamagie


Mistrovství oboru magie dovoluje Čarodějům spustit mezi jednotlivými kouzly synergii, a vyvolat tak na bojišti ještě mocnější a ničivější kouzla.

 

Badatelé tajemna


Pro ostatní národy je magie totožná s vírou. Pro Čaroděje je však magie jednoduše vyšší formou znalostí, která musí být rozvíjena skrz neustálé studium tajemných nauk a naučných věd.

 

Stavitelé titánů


Konstrukty, jako jsou Golemové nebo Titáni, tvoří těžkou pěchotu a jádro armády Čarodějů, zatímco Duchové v jejich řadách svými rychlými útoky a silou zastávají funkci jezdectva. Výhodou těchto jednotek je, že činí přesně to, co je jim přikázáno, a nemají žádné výčitky svědomí.

 

Splétači kouzel


Čarodějové jsou mistry všech škol magie, a to bez jakýchkoliv výjimek. Jejich touha po moci a vědění jim dává přístup ke všem existujícím kouzlům a dovedla je k vymyšlení nových způsobů jejich využití a kombinování.

 

 

 

Odkazy


Frakce

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm