Pevnost - Frakce | Heroes 7 CZ

Pevnost


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 8

 

Pevnost - Hrad

 

 

Pevnost - symbolTrpaslíci se spojili ze série rozptýlených klanů do mocného národa, schopného se ubránit všem nepřátelům. Děti Ohnivého draka ho uctívají v hlubokých místech světa, kde magma poskytuje jediné světlo, a na oplátku je učí tajemství kovárny a krbu.

Trpaslíci mají dlouhé ságy a historie týkající se jejich činů, válek a dobrodružství, ale ty nejsou sdíleny s vnějším světem. Věci, které viděli, a bitvy, které svedli ve své vlastní doméně, zůstávají pro obyvatele povrchu záhadné.

O jejich historii je známo, že ve starověku byli součástí říše Shantiri a měli vliv na kování a kouzlení jejich legendárních zbraní a konstruktů. Během Ohnivých válek se trpasličí tlupy spojily s ostatními národy Ashanu, aby vzdorovaly démonům. Jakmile však boje skončily, vrátili se do svých domovů pod horami a po staletí měli s ostatními rasami pramálo společného.

Mezi různými trpasličími městy byly vyhloubeny tunely, které je spojovaly do plástve hluboko pod zemí, rok za rokem, desetiletí za dekádou. To vše se změnilo několik let před druhým zatměním, kdy se první temní elfové usadili na hranicích trpaslíků. Neustále se zhoršující situace se změnila ve Válku pod horou, ve které trpaslíci vedení Hathor Orlandssonem rozdrtili temné elfy a vyhnali je.

Přestože se klany rozšířily po celém trpasličím království a usadily se ve všech velkých městech, trpaslíci se nakonec vždy vrátí ke svým klanům. Každé trpasličí město má svého krále s radou poradců z nejbohatších a nejpracovitějších rodin. Král pod horami je vyvolený z králů mezi trpaslíky a je to on, kdo určuje politiku a povolává je do války.

Pevnost - Trpaslík

 

 

Vlastnosti


Synové ohně


Trpaslíci spoléhají hlavně na Ohnivou magii, "nemilosrdnou" magii, která pohltí slabé, ale silným dodá sílu a účel. Kromě smrtících ohnivých kouzel se jejich magie používá hlavně k vštěpování síly válečníkům, kování předmětů a pomoci při obléhání.

 

Vždy připraven


Trpasličí tlupy jsou jednou z nejobávanějších bojových sil na světě. Díky bezkonkurenční dravosti a železné disciplíně je lze shromáždit okamžitě. Všichni trpaslíci jsou vždy ozbrojeni – i když je to jen bota s dýkou, a trpaslík by byl dříve nahý než neozbrojený.

 

Pán run


Runové nápisy jsou v trpasličí společnosti všudypřítomné a mnoho trpaslíků má na kůži runové tetování. Každá runa odpovídá kouzlu, otevřeným dveřím pro komunikaci mezi fyzickým světem a duchovním světem. Runy umožňují přenesení fyzických vlastností objektu na nositele runy.

 

Mistři kováři


Trpaslíci jsou známí svým kovářským mistrovstvím a jsou také skvělými skláři. Nejsou však posedlí zlatem ani krásou. Zaměřují se spíše na funkčnost a geometrickou dokonalost.

 

 

 

Odkazy


Frakce

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm