Nekropole - Frakce | Heroes 7 CZ
Heroes 7 › Frakce

Nekropole


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 11

 

Nekropole - Hrad

 

 

Nekropole - symbolNekromanté začali jako sekta mezi čaroději a časem se stali mocným národem. Vzývají Ashin aspekt "Smrti". Jejich podání nejtemnějšího aspektu bohyně je fanatické, dávají důraz na smrt samotnou a velebí neživý stav, kterého všichni Nekromanté touží dosáhnout.

Nekromancie byla "objevena" andělem Belkethem, odpadlíkem svého národa, v jednom ze Sar-Elamových rukopisů. Téměř okamžitě se mezi Čaroději ze Sedmi měst stala velice oblíbenou. První pokusy v tomto umění započaly v Al-Betyl, Belkethově městě, a vedly ke vzniku nové frakce čarodějů: Domu Eterna.

Záhy na to povstali z hrobů první nemrtví služebníci (duchové a těla umrlců) a ihned byli využiti k potlačení povstání Skřetů a Zvířecího lidu. Od té chvíle moc a vliv domu Eterna neustále sílily.

Po objevení avatara smrti, známého jako Matka Namtaru, se však k Belkethově nelibosti dům Eterna spíš než školou magie stával víc a víc náboženským kultem zasvěceným vzývání Ashina aspektu "Pavoučí Bohyně". Nakonec Belketh dům Eterna opustil, aby se mohl věnovat vlastnímu výzkumu daleko pryč od Al-Betyl.

Ve strachu z fanatické víry Pavoučího Kultu, ve spojení s jejich neustále rostoucí silou a řadami, vyvolali proti nim vůdci Sedmi měst rozsáhlou perzekuci sahající od zabavování majetku, přes vyhnanství, až po velkolepě pojaté veřejné popravy.

Nakonec vše vyústilo v dlouhou a děsuplnou občanskou válku, kterou Nekromanté prohráli. Donuceni k tomu usídlit se v údolích Hereshe na východě vyhlásili Nekromaté svou samostatnost a z města Nar-Heresh učinili sídlo svých aktivit pro přípravu své pomsty.

Nekropole - Nekromant

 

 

Vlastnosti


Nekromancie


Hrdinové Nekropole velí armádám nemrtvých bytostí, oživlých těl svých poražených nepřátel. I když jsou tito vojáci převážně jen potravou pro meče svých protivníků, jejich řady jsou zdánlivě nekonečné a navíc se neustále rozrůstají.

 

Temní čarodějové


Nekromanté mají zřejmý zájem o Základní magii, která jim dovoluje ovládat čas, prostor a duši. V okruhu magie živlů dávají přednost školám Temnoty a Země, které ve spojení s jejich nemrtvými poskoky vytváří zajímavé kombinace.

 

Pochod mrtvých


Nižší nemrtví jsou zpravidla pomalí a neohrabaní, své nepřítele však dokáží udolat počty. Lichové a Upíři jsou na druhou stranu hroziví protivníci zběhlí v umění boje i magie.

 

Asha potřebuje všechny


Nekromanté pohlíží na padlé nepřátele jako na zdroj surovin, který si jen říká o to, aby jej někdo využil, jejich duše a těla jsou oživeny, aby mohla sloužit svým novým pánům. Specialisté na vyčerpávající válku, Vládci Smrti povedou své jednotky do útoku i celé hodiny s vědomím, že jejich armáda se nikdy neunaví.

 

 

 

Odkazy


Frakce

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm