Kobka - Frakce | Heroes 7 CZ
Heroes 7 › Frakce

Kobka


DeadKarlos | 13. dubna 2023 | Návštěvnost 9

 

Kobka - Hrad

 

 

Kobka - symbolTemní elfové kteří uzavřeli pakt s tajemnými bytostmi známými jako Ti bez tváře. Smrtící intrikáni v temnotách, jejich celý národ je označen Malassiným cejchem. Temní elfové proti své vůli musí poslouchat neutuchající šepot celého světa a vědí, že hranice mezi příčetností a šílenstvím je velmi, velmi tenká... tenká jako ostří dýky.

Když se Nejvyšší Král Arniel rozhodl uchvátit moc všech ostatních Elfích králů, a učinil svůj vlastní titul dědičným, Královna Tuidhana odmítla se sklonit před jeho nepřípustnými požadavky. Vyhlásila své království Tarlad, nacházející se na severovýchodní hranici Svaté říše, za na Nejvyšším Králi nezávislé.

Chamtiví rytíři jeho Svátosti Císaře Liama Sokola využily příležitosti, a vpadly na Tuidhanino území. Ubíjena císařskými vojsky, požádala Tuidhana Irollan o pomoc, Arniel se rozhodl nechat její země trpět, a její lid umírat. V zoufalé snaze ochránit svůj lid, obrátila se Tuidhana na jedny z posledních přežívajících Těch bez Tváře. Byly ochotni jí pomoci, ale jen za určitou cenu. Na oplátku za jejich pomoc měli Tuidhanini poddaní změnit svou víru, a přijmout za svou novou bohyni Malassu, Dračici Temnoty. Tuidhana jejich nabídku přijala, a tak byl zrozen národ Temných Elfů.

S nově nabytou mocí od svých spojenců Bez Tváře, Tuidhana znovu-nastolila svou nezávislost, a nezávislost jejího království byla, bud tlakem, uznána jak Elfy, tak Lidmi. Mezi Elfy a Temnými Elfy byl nastolen křehký mír. Uplynulo dvacet let tohoto napjatého smíru, dokud jedna strašlivá událost nezměnila celou situaci ze špatné na příšernou. Brythigga, matka všech stromů, byla podpálena zločinným ohněm, zanechávajíc za sebou jen zčernalou jizvu na povrchu země, na které již nikdy nic nevyrostlo. A byly to právě Temní Elfové, kdo byl z tohoto ohavného zločinu obviněn.

Temní elfové byli donucení odejít. Ti bez Tváře je vedli do podzemí, na hranice říše Trpaslíků. Příležitostné šarvátky s Trpasličími hlídkami se vystupňovali až v otevřený střet obou národů, takzvanou Válku pod Horami, která Temné Elfy dohnala až na pokraj vyhubení. Tváří v tváři svému konci, rozhodli se tři hlavní klany Temných elfů dát své rozdíly stranou, a spojit se pod vládou jednoho společného Vládce klanů. A tak bylo založeno podzemní království Ygg-Chall. Není však známo, jak dlouho tato jednota vydrží.

Kobka - Asasín

 

 

Vlastnosti


Malassin zahalení


Skrz svůj pakt s Dračí Bohyní Temnoty získali Temní elfové, a jejich spojenci, schopnost stát se jedním se stíny, nedotknutelnými a neviditelnými, odhalujíc se pouze tehdy, kdy jsou připraveni k úderu.

 

Stínotepci


Následovníci Malassy si ze všeho nejvíc cenní informaci, jejich získání, manipulace a zkreslení. Temní Elfové jsou pragmatičtí lidí, a úplatky a vraždy jsou mnohdy levnějším řešením než povolání celé armády do zbraně.

 

Dýka a plášť


Následovníci Malassy si ze všeho nejvíc cenní informaci, jejich získání, manipulace a zkreslení. Temní Elfové jsou pragmatičtí lidí, a úplatky a vraždy jsou mnohdy levnějším řešením než povolání celé armády do zbraně.

 

Ocel a stín


Elitní jednotky Temných elfů jsou pohyblivý záškodníci, odění v lehkých šupinových zbrojích a ozbrojeni zahnutými meči a vrhacími dýkami. Jejich nejmocnější spojenci jsou děsiví Černí Draci a Jeskynní hydry, které přebývají v bezedných propastech.

 

 

 

Odkazy


Frakce

 

 

 

Discord

 

Ubisoft

Pegi 16

TOPlist

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm